ul. Kard. St. Wyszyńskiego 3, 15-888 Białystok

tel: 85 742 50 22

tel: 85 742 50 23

tel: 85 742 78 08

e-mail: sekretariat@sm-rodzinakolejowa.pl

Aktualności

Ogłoszenia
16 października 2020

Oferty pracy

Szczegóły
Data
Autor

Gospodarz domów mieszkalnych

Spółdzielnia Mieszkaniowa “Rodzina Kolejowa” w Białymstoku zatrudni gospodarzy domów mieszkalnych.

Obowiązki:

– sprzątanie klatek schodowych, korytarzy, piwnic i innych pomieszczeń w blokach,
– sprzątanie i pielęgnacja terenów zielonych wokół posesji (pielenie, grabienie),
– sprzątanie chodników, parkingów, wewnętrznych dróg osiedlowych, śmietników,
– w okresie zimowym odśnieżanie i posypywanie piaskiem chodników, parkingów.

Wymagania:

– dokładność, rzetelność, sumienność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
– praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,
– wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa + dodatek stażowy,
– świadczenia z ZFŚS,
– PPK.

CV wraz z dwoma oświadczeniami dołączonymi poniżej można składać osobiście na portierni budynku Zarządu przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 3 lub poprzez formularz kontaktowy e-mail.

Więcej informacji o w/w ofercie pracy uzyskać można kontaktując się z Działem Kadr pod nr tel. 502-920-643.

Oświadczenie kandydata do pracy oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku Icona dokumentu pdf

Comments (0)