ul. Kard. St. Wyszyńskiego 3, 15-888 Białystok

tel: 85 742 50 22

tel: 85 742 50 23

tel: 85 742 78 08

e-mail: sekretariat@sm-rodzinakolejowa.pl

Aktualności

Ogłoszenia
/
5 września 2023

Działania informacyjno-promocyjne

Szczegóły
Data
5 września 2023
Autor

Zarząd S.M. “Rodzina Kolejowa” w Białymstoku, włączając się w działania informacyjno-promocyjne tegorocznego Budżetu Obywatelskiego Miasta Białegostoku, publikuje informację wraz z plakatem, zachęcającym mieszkańców Spółdzielni do oddania swoich głosów poparcia dla wymienionego projektu nr:

O56

“Klub osiedlowy Stoczek S.M. “Rodzina Kolejowa”, to placówka prowadząca działalność kulturalno-oświatową dla mieszkańców osiedla “Wysoki Stoczek”. W działalności klubu znajduje się oferta zajęć i inicjatyw dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych, jednocześnie stawiając na integrację lokalnego środowiska, bogatą i ciekawą ofertę oraz rozwój. Chcąc uatrakcyjnić swój wachlarz propozycji na rzecz integracji lokalnego środowiska złożyliśmy projekt na zadania finansowane z budżetu miasta, który po przejściu wszystkich etapów weryfikacji został zakwalifikowany na listę do głosowania.

Nasz projekt, to pomysł na cykl koncertów muzycznych w wykonaniu muzyków podlaskiej opery i filharmonii opatrzony tytułem: “POCIĄG DO KULTURY – CZYLI MUZYCZNE PODRÓŻE” oraz numerem O56.

Koncerty te zostaną zrealizowane w klubie “STOCZEK” a odbiorcami będą mieszkańcy osiedla, którzy bezpłatnie wezmą udział w przedsięwzięciu. Projekt spotkał się z ogromnym zainteresowaniem i aprobatą, jednak warunkiem realizacji jest uzyskanie możliwie największej ilości głosów mieszkańców Białegostoku. Zachęcamy do głosowania na nasz projekt O56, liczymy na Państwa głosy i zaangażowanie a wspólnie zrealizujemy nasze plany”.

Comments (0)